Etiketler

,

Tüm Türkiye genelindeki Chery araçların yedek parça tedariği konusunda oldukça zor bulunmaktadır. Chery araçlarının sahipleri yedek parça konusunda gereğinden çok parça sıkıntı yaşadıkları için araçlarını bu sorun yüzünden bir çok kez değiştirmek istediklerini biliyoruz. Türkiye genelinde servis ağlarının yetersizliği ve yedek parça konusunda yüksek fiyatlarla satış yapması Chery araçların ve alt modelleri olan Tiggo, Alia ve diğer modellerine sahiplerini farklı arayışlara yönlendirmektedir.Bizlerde sizlerin bu durumunu ortadan kaldırabilmek adına chery yedek parça konusunda kusursuz bir alışverişi sizlere sunuyoruz.

Chery yedek parça arayışlarında müşterilerimize Orjinal & Yan Sanayi olarak destek sağlamaktayız. Fiyat politikamız müşterilerimizi memnun edecek şekilde ayarlamaya çalışmaktayız, Müşterilerimize en uygun olan yedek parçayı aracınıza temin edebilmek için çalışmaktayız.

chery yedek parça konusunda deneyimli kadromuz ile sizlere uygun ve hızlı fiyat verebilmek adına aşağıdaki iletişim bilgilerimizden bize ulaşmanızı tavsiye ediyoruz.

İLETİŞİM:

0535 352 98 78

info@arabaparcasi.net

www.arabaparcasi.net

 

 

Reklamlar